ykleniyor

360 Derece Panoramik Sanal Tur Nasıl Yapılır?

" 360 derece panoramik sanal tur nasıl yapılır? " bu soruyu yanıtlayabilmek için kesinlikle profesyonel olunması gereklidir. Öncelikle sanal turun 360 derecelik bir açıyla yapılmasının ne anlama geldiğini bilmek gerekir. Panoramik tur, web siteleri için kurgulanmakta olan, hedef kitlesine sattığı ürün ya da hizmeti, boyutlandırarak göstermek isteyen kişilerin tercih etmekte olduğu bir uygulamadır. Sanal turun 360 derecelik açıyla yapılabiliyor olması, web sitesine gelen ziyaretçilerin, sanal dünyada tüm açılara bakabilmelerini sağlar.

360 Derecelik Panoramik Turu Kimler Kullanmalı?

Aslında bunun için bir sınırlandırma bulunmuyor. Herkes kendi yayın adresinde bu turla hedef kitlesine hizmet verebilir. Evet,  360 derece panoramik sanal tur nasıl yapılır? sorusunun yanıtını bulmak ve bunu kendi yayın sitesinde uygulamak bir hizmettir. Siteyi ziyaret eden kişiler bu tur sayesinde, emek verilmiş bir tanıtım ile karşılaşmaktadır. Bu sayede ziyaret ettikleri siteden daha fazla etkilenmektedirler. Her zaman diğerlerinden farklı olmak, kazandırır.

Bu uygulamayı sitesinde daha çok yapmakta olan sektörlerin başında;

·        İnşaat

·        Kozmetik

·        Seyahat

gelmektedir. Bu kategorideki birçok sitede günümüzde  " 360 derece panoramik sanal tur nasıl yapılır? " sorusu yanıtlanmış durumdadır.

Fabrikalarda Üretim Tanıtımları İçin çok Başarılı Bir Uygulama!

Eğer siz de bir üreticiyseniz, üretim safhalarınızı detaylı olarak hedef kitlenize aktarabilirsiniz. Böylelikle diğerlerinden ne kadar farklı olduğunuzu göstermiş olabilirsiniz. Üretim departmanlarının 360 derece panoramik bir şekilde gezilebilmesi, müşteri potansiyeli oluşturmak için akıllıca atılmış bir adım olacaktır. Bugün birçok firma bunun farkındadır.

Sizin İhtiyaçlarınıza Göre Sunumlarınıza Boyut Katabiliriz!

360 derece panoramik sanal tur nasıl yapılır? sorusunun iyi bir şekilde yanıtlanabilmesi önemlidir. Hatalı işlemler yüzünden;

·        Yayın donmaları

·        Sistem kilitlenmeleri

ve benzeri çok çeşitli sorunlardan ötürü, bu uygulamanın olduğu yerlerde sıkıntılar yaşanmaktadır. Bu yüzden siteniz için bu harika fikri hayata geçirmeye karar verdiğinizde, profesyonel bir şekilde çalışan birileriyle işe koyulmanız çok önemli. Biz bu anlamda kendimizi size öneriyoruz. Referanslarınızı da incelerseniz, bu alanda da çok başarılı çalışmalara atmış olduğumuz imzalarımızı görebilirsiniz.

Sanal panoramik tur özellikle de 360 derece olarak yapılması zor ama yapıldığında çok etkili bir çalışmadır. Bunun için bizler teknolojinin tüm nimetlerini, profesyonel ekibimizle birlikte kullanırız. Bu sayede de ortaya çok beğeni uyandıran işler çıkarırız.

·        Son teknolojili Dslr fotoğraf makinesi

·        Manfrotto Sph303 Plus - MA - 303 Plus - Nodal Ninja MkII, Greigwired Panosaurus kullanırız. Bunlara panoramik çekim kafası denir.

·        Manfrotto olarak, çekimin kusursuz olması için mutlaka su terazili modellerle çalışırız ki bu sayede tripotun zeminde sağlam, net durmasını sağlarız.

·        Balıkgözü lenslerimiz, çekim formatına göre farklı ebatlardadır ama kalite tektir ve hepsi en iyisidir.

·        Fotoğraf makinesine adaptasyon sorunu olmayan kablolu ve kablosuz tetikleyicilerimiz de mevcuttur.

360 derece panoramik sanal tur nasıl yapılır? sorusunun yanıtında öncelikle malzemelerden bahsetmiş olduk. Aslında bunları kullanarak, herkes bir miktar teknikle bu işi yapabilir ama önemli olan profesyonel bakış açısı ve gerekli alt yapıların sisteme sağlanmasıdır. İşçilik ve ustalık farkı sadece buradadır çünkü bu çalışmada en önemli noktalar buralardır.

Bu çalışma için çeşitli açılardan fotoğraflar çekilir. Günün ışığı burada önemlidir. Işıl geçişlerinde aykırılıkların olmamasına dikkat edilir. Ve sonrasında çekilen fotoğrafları birbirine eklenir.  Sarı Yıldız Bilişim olarak, tüm detaylarda gizli olan estetiği, site ziyaretçilerinize sunmak için çalışıyoruz. Lütfen bizi arayın ve sizin de sitenize profesyonel anlamda boyut katalım.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!