ykleniyor

360 Derece Sanal Tur Adana

360 derece sanal tur Adana ve tüm illerimize hizmetlerimiz içinde bulunmaktadır.

·        Bir web siteniz varsa

·        Orada ürün ya da hizmet pazarlıyorsanız

·        Müşterilerinize ayrıcalıklı bir sunum yapmak, fark yaratmak istiyorsanız

·        Kalite ve emekle çalışan bir isim olduğunuzun altını çizmek istiyorsanız

bu çalışma tam size göre.

Sanal Panoramik Tur Ne İşe Yarar?

Bu sayede sitenizi ziyaret edenler, gerçekte sisteminizde gezinir gibi olurlar. Ofislerinizi tanıtmak isterseniz yani nasıl bir çalışma ortamında hizmet sunduğunuzu paylaşmak isterseniz hedef kitlenizle, bu çalışmadan fayda sağlayabilirsiniz.

İnşaat projeleri için 360 derece sanal tur çalışması, çok verimli oluyor. Sizin de web sitenizin hizmet alanı, inşaat sektöründeki projelerinizi tanıtmaksa, sitenize gelen ziyaretçileri projelerinizde gezdirebilirsiniz. Öyle ki camdan dışarı bakıp manzaranın seyrine dahi olabilir site ziyaretçileriniz.

360 derece sanal tur Adana ile sınırlı bir çalışma elbette değildir. Bizler tüm dünya için çalışıyoruz. İstediğiniz yerde olun ve istediğiniz yerde faaliyet gösterin. Bu sizin özgürlüğünüz. Bize gerekli dokümanları verirseniz, biz size gerekli çalışmaları yapabiliriz. Bu sayede siz de müşterilerinize sisteminizi daha da boyutlu bir şekilde açmış olursunuz.

360 Derece Sanal Panoramik Tur Her Siteye Uymayabilir!

360 derece sanal tur Adana ve tüm iller çalışmalar yaptığımız bir alandır. Bu çalışma için çok önemli noktalar bulunmaktadır. Eğer sitenizin alt yapısı bu yoğunluktaki çalışmalara müsait değil ise sisteminizi bu ve benzeri çalışmalar çok yavaşlatacaktır. Bundan sebep çalışmalar öncesinde sizlere bir inceleme desteği de veriyoruz. Sisteminizin ne kadar kapasitede olduğuna, ne olması gerektiğine göre bir raporlama hazırlıyor ve bunu size sunuyoruz. Bu sayede sizler de daha sağlıklı bir alt yapıyla bu çalışmaları yapabiliyor, site ziyaretçilerinize istediğiniz sunumları başarıyla gösterebiliyorsunuz.

360 Derece Panoramik Tur İle Daha Önde Olursunuz!

360 derece sanal tur Adana bölgesi çalışmalarımız ve diğer illerdeki tepkilere de bakılacak olursa, bu tarz çalışmalar, site ziyaretçileri için çok önemli. Daha fazla sunum, daha fazla ihtimam ziyaretçi algısında olumlu niteliklerin kazanılmasını sağlıyor. Bir web sitesi ne kadar dikkatli, kaliteli ve de detaylı hazırlanmışsa, o ölçüde siteye güven duygusu gelişebiliyor. Çünkü bu çalışmalarla siteye yatırım yapıldığının da mesajı verilmiş oluyor.

360 derece sanal tur Adana faaliyetlerimiz ve tüm ülke genelindeki çalışmalarımız, referans anlamında ciddi birikimler kazanmanızı sağlamıştır. Bundan dolayı nasıl bir çalışma istediğinizi düşünürken, yapmış olduğumuz işleri inceleyebilir ve onlardan fikir sahibi de olabilirsiniz. Ayrıca profesyonel teknik çalışanlarımız da sizlere gerekli tüm bilgileri başarılı sunumlarla ileteceklerdir.

Biz Nasıl Çalışırız?

·        Öncelikle teknik altyapınızı inceleriz

·        Sizlerin ne tanıtmak istediğinizi anlamak bizim için önemli. Ürün ya da hizmetlerinizin vurgulamak istediğiniz kısımları üzerinde, profesyonel yönlendirmelerimi de olur

·        Sonrasında sizlere ön çalışmalarımızı hazırlarız

·        En son olarak da size bu çalışmaların sunum toplantısını sizlerle birlikte düzenleriz

·        Beğendiğiniz birini seçersiniz ve çalışmaya başlarız.

Bu çalışma için fotoğrafların çekimi ve diğer teknik düzenlemeler önemlidir. Bu fotoğrafları biz çekmeyi genelde tercih ediyoruz. Lakin sizin özellikle kullanmamızı istediğiniz çalışmalarınız varsa bizimle paylaşıyorsunuz. Uygunluğuna olan kararımız olumlu olursa da bunları kullanabiliyoruz. Sarı Yıldız Bilişim olarak şunu bilmelisiniz ki biz sadece sizin istediklerinizi yaparak çalışmıyoruz. Her sektörün kendince gerekleri, her çalışmanın kendince metotları, her firmanın kendince prensipleri vardır. Biz sizin için sadece doğru olanları yapmak üzere çalışıyoruz. Bu nedenle bizimle çalışırken, kurallarımızın olduğunu fark edeceksiniz. İşin sonunda sizin için en iyisini istediğimden emin olacaksınız.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!