ykleniyor

360 Derece Sanal Tur Nasıl Hazırlanır

360 derece sanal tur nasıl hazırlanır? Bu konuyu merak eden müşterilerimiz, tüm çalışmalarımızda bizimle birlikte olabilirler. Bu sayede olayın sadece masa başında bir kaç sat içinde yapılamayacağını, bu şekilde çalışmalar yapanların, aslında başarısız işler sunduklarını ve bu işlerin de web sitelerini bir yere taşımayacağını çok iyi anlamış olmaktadırlar.

360 Derece Sanal Tur Nedir?

Bir web sitesi düşünün. Bir alanı olduğunu hayal edin. Orada " 360 Derece Panoramik Sanal Tur " yazsın. Ona bastığınızı düşünün şimdi. Örneğin bu web sitesinde bir restaurant var. Masaları görebildiğinizi, elinizdeki mouse ile istediğiniz yöne gidebildiğinizi hayal edin. Hatta pencerenin yanına gittiğinizde, manzarayı izleyebildiğinizi düşünün. Bu yerin mutfağına doğru da gidebildiğinizi görün. Ustalar size baksınlar. Yemekler nerede ve nasıl standartlarda hazırlanıyor, inceleyebilin. Bu restauranta gitmez miydiniz?

Ya da bir inşaat projesi hakkında bilgi almak, fikir sahibi olmak istiyorsunuz ama vaktiniz yok, projeyi görmeye gidemiyorsunuz. İşte bu durumda da yine 360 derece sanal tur nasıl hazırlanır? sorusunu iyi yanıtlamış bir firmanın web sitesinde olmak, size avantaj sağlamış olacaktır. Bu sayede projeyi görebileceksiniz ve istediğiniz gibi projeyi inceleme şansına sahip olacaksınız.

Bu Çalışmayı Kime Yaptırmalısınız?

360 derece sanal tur nasıl hazırlanır? sorusunu en iyi yanıtlayan firmalar, referans işlerinde yaptıkları çalışmaları herkesle paylaşabilmektedirler. Öncelikle bu tarz firmalarla kontağa geçmelisiniz. Firmamız bu anlamda size gerçek referanslar sunabilmektedir. İsterseniz web sayfamızdan dilerseniz de bizlerle iletişime geçerek sunumlarınızdan, sizler için neler yapabileceğimizi anlayabilirsimiz.

Biz 360 derece sanal tur hazırlarken;

·        Teknolojinin gereklerine göre cihazlar kullanırız

·        Çalışan ekibimiz de hem tecrübeli hem de alanında akademik düzeyde eğitimli kişilerden oluşmaktadır.

·        Akışların hedef kitlede yandıracağı duyguları, psikolojik olarak inceler, bu anlamda özel bir çalışma yapar, sonra hazırlıklara geçeriz. Bu en önemli kısımdır aslında. Hedef kitlenin algısında siz ne vermek isterseniz, biz 360 derecelik sanal panoramik turda sitenize gelen ziyaretçilere bunu yansıtabiliriz.

·        Fotoğraflarınızı biz çekmeyi tercih ederiz. Çünkü fotoğraf sanatçılarımız bu hazırlık aşamasında, üstüne en büyük sorumluluğu alan tarafımızdır. Fotoğraf çekmek hem bilgi hem de yetenek işidir. Budan ötürü kendi çalışmalarımız için fotoğrafları kendimiz çekmeyi isteriz ama sizin de bu anlamda çekilmiş aynı kalitede olduğunu düşünebileceğimiz çalışmalarınız varsa, onları da değerlendirebiliriz.

·        360 derece sanal tur nasıl hazırlanır? sorusunda ayrıca, bu fotoğrafların doğru akışla işlenmesi de önemlidir. Bu sorunun bu anlamda doğru yanıtlanamamış olması, başarısız çalışmaların ortaya çıkması anlamına gelmektedir.

360 Derece Sanal Tur Sayesinde Başarı Kendini Ne Zaman göstermeye başlar?

360 derece sanal tur nasıl hazırlanır? sorusu sonrası en sık sorulan soru da budur. Aslında başarı kendini gerçek anlamda hemen göstermeye başlayacaktır. Siz hedefte bulundurduğunuz ziyaretçilerin algısında istediğiniz konuma gelirsiniz. Size ne zaman ihtiyaç duyacağı önemli. Her müşteride bu tarih farklı bir zamana rastlayacaktır. Siz başarının somut olarak hemen rakamlara yansımasını istersiniz. Bu da olacaktır ama süreç olarak bu sektörden sektöre değişkenlik gösterecektir.

Uzan yıllara dayanan tecrübemizle biz Sarı Yıldız Bilişim olarak sizler, bu ve benzeri çalışmaların marka değerinize katkı sağlayacağını, buna bağlı olarak da müşteri potansiyelinizin artacağını, istediğini hedef kitleye sesinizi duyuracağınızı biliyoruz. Bunun için biraz zaman geçebilir ya da daha hızlı geri dönüşler alabilirisiniz. İstikrar burada ve iş dünyasında her alanda önemlidir. Beklentilerinize zaman verir ve doğru kişilerle çalışırsanız, her zaman doğru kişilerle karşılaşırsınız. Hedeflerinizi ancak isabet kalitenizle yakalayabilirsiniz. Bu anlamda biz size kendimizi öneriyoruz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!