ykleniyor

Adana Web Tasarım Hizmetleri

Firmalar sadece dış dünyada değil gelişen teknoloji dünyasında da yer edinmeye çalışıyor. Bunun için de gerekli olan web sitesini istedikleri doğrultuda tasarlamak ve kimliklerini yansıtacak grafikler kullanmak oluyor. Adana web tasarım anlamında verdiğimiz hizmetle kurumsal kimliğinizi en doğru şekilde yansıtacak web siteleri yapıyoruz.

Bir web sitesine ihtiyaç duyuyorsanız öncelikle kurumsal kimlik çalışmalarının temel aşamalarını halletmiş olmanız gerekli. Yani logonuz, isminiz, firmanızın renkleri, nasıl yazı karakteri kullandığınız gibi bilgilere sahipseniz, web sitesi oluşturmak için temel materyallere de sahipsiniz demektir. Faakt tüm bu süreci, web tasarımıyla beraber kurumsal kimlik çalışması adı altında da yürütmeniz mümkündür. Web sitesi sizin internetteki müşterilerinize ulaşmak için oluşturduğunuz bir köprü görevini görür. Buradan müşteriler sizin iletişim adreslerinize ulaşarak vizyonunuza, misyonunuza nasıl anlayışa sahip bir firma olduğunuza karar verir. Adana web tasarım hizmetlerini kullanarak oluşturduğunuz siteniz sizin internette görünen yüzünüzdür. Bu nedenle bunu ne kadar doğru hazırlarsanız, geri dönüşünü de o kadar iyi alırsınız.

Web Tasarımı Bir Şirket İçin Neden Gereklidir?

Web sitesi oluşturmak demek belirli bir hedef kitle belirleyerek ona ulaşabilmek demektir. Diğer reklam kanallarını düşündüğümüz zaman web bunlara kıyasla çok daha özel ayarlamalar yapabileceğimiz ve kendi müşterimizi yaratabileceğimiz bir alandır. Yani oluşturduğunuz site sayesinde hitab ettiğiniz müşteri yaş aralığını çekebilir, onlar için içerikler sağlayabilir ve etkileşime girebilirsiniz. Basılı reklamlara ya da televizyon reklamcılığına göre müşterilerden dönüş almak da web sitesinde daha olasıdır.

Günün her saati etkileşim içinde olmak, her an ulaşılabilir olmak da yine web sitesi sayesinde olacaktır. Adana web tasarımhizmetini kullanırsanız tüm bu etkileşimi siteniz üzerinden kontrol edebileceksiniz. Ayrıca teknolojiyi yakından takip eden bir firma olmak, çağa ayak uydurmak da şirketler için önemli olduğundan web sitesi bir gereklilik haline gelmiştir.

İyi Bir Site Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Sitenin domainini aldıktan sonra firmanızın adına uygun bir isim seçmek önemli olacaktır. Ayrıca alan adınız için güvenli serverlar bulmanız da ileride karşılaşacağınız sorunlara önlem almak açısından önem teşkil eder. Sitenizde mutlaka firmanızı anlatan bir kısım, misyonunuz ve vizyonunuza dair yazılar olmalıdır. Ayrıca iletişim bilgilerinizin yer aldığı menü de mutlaka olmalıdır. Bunların hepsi site tasarımında site haritası çıkartılırken yapılır.

Adana web tasarım sürecinde eğer ürünleriniz varsa bunları da mutlaka sitede belirtmelisiniz. Ürünlerle ilgili detaylı görsellerin yerleşimi göz yormayacak şekilde yapılmalı. Sitenin genel tasarımı ise bağlı olduğunuz sektörle yakından ilgilidir. Yani sektöre uygun tasarım yapmak sizi daha kaliteli gösterecek olan adımlardan biridir. Karmaşık renklerin, yazıların ve görsellerin kullanılması sitenizi anlaşılmaz yapacağından mümkün olduğu kadar sade tasarımlar üzerinde durulur.

Site Tasarımında Dikkat Edilecek Noktalar Nelerdir?

Sarı Yıldız Bilişim olarak markanıza uygun bir site tasarımı oluşturmak için bazı kriterlere özellikle dikkat ediyoruz. Bunları başında markanızın renkleri ve kurumsal kimliğinizle örtüşecek diğer kriterler geliyor. Kurumsal kimliğinizle siteniz arasındaki uyumluluğa özellikle dikkat etmek gerekiyor. Çünkü tüm bunların hepsi birbiriyle bağlantılı olduğundan, birinde olan farklı bir imaj çalışması markanıza zarar verecektir.

Sayfanın planlı dağılması ve her şeye ana sayfa üzerinden ulaşabiliyor olmak da tasarım için önemlidir. Adana web tasarım anlamında sayfa dağılımını düzenli tutmaya çalışıyor ve gelen müşterinin site içerisinde kafasının karışmasına engel oluyoruz. Planlı dağılım, müşterinin sitede kalması için önemli bir etkendir. Müşteriyi memnun edecek video ve diğer görsellerin hızlı yüklenebiliyor olması da tasarım için önemlidir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!