ykleniyor

Adana Web Tasarım Uzmanı

İyi bir web sitesine sahip olmak konusunda uzman olan kişiler ve kurumlarla çalışmayı gerektiriyor. Biz de bu alanda verdiğimiz hizmet sayesinde sizin kurumsal kimliğinize yakışacak ve imajınızla örtüşecek bir web sitesi tasarlıyoruz. Artık bir gereklilik olan web sitesi, sizi müşterilerinize yakınlaştırırken tanınırlığınızı da arttırıyor. Adana web tasarım uzmanı olarak kadromuzda bulunan kişiler sayesinde internette nasıl görüneceğiniz artık daha netleşiyor.

İyi bir tasarım ortaya koymak için temel olan isim, renk ve yazı karakterini belirlemek gerekiyor. Bunlar zaten firmaların kurumsal kimlik çalışmalarında yapıldığı için brief olarak siteyi yapacak olana iletiliyor. Biz de bu bilgilerle size en uygun tasarımı ortaya çıkartıyoruz. İdeal bir site tasarlamak için tasarım ve projelendirme aşaması son derece büyük önem taşıyor. Hedef kitleyi belirlemek, misyon ve vizyonu belirtmek, site künyesini ve haritasını çıkarmak çok önemli. Tüm bu aşamalardan sonra Adana web tasarım uzmanı sitenizi çizerek size psd formatında iletiyor. Bu sadece sitenin kodlanmadan önceki hali olduğu için her türlü revizeyi bu aşamada kolaylıkla iletebiliyorsunuz. Böylece yoğun çalışmalar sonucu sitenizin nasıl gözükeceği belirlenmiş oluyor.

İyi Bir Web Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

İyi bir site tasarlamak için firmanın doğru brief vermesine ihtiyaç vardır. Bu yönlendirmeler sitenin nasıl gözükeceğini belirlemede büyük rol oynayacaktır. Firma hangi yaş aralığına hitab etmek istiyor, kitlesi nasıl bir kesim, beklentisi nedir, vizyonu nedir gibi soruların cevapları site tasarımı için önemlidir. Sadece bunlar değil aynı zamanda firmanın yer aldığı sektör de sitenin tasarımında büyük etkendir. Örnek vermek gerekirse sosyal içeriklerin paylaşılacağı bir eğlence sitesiyle, bir otelin web sitesi birbirinden tasarım anlamında farklı olacaktır.

Adana web tasarım uzmanının sitenizi tasarlarken dikkat edeceği alanlardan biri de renkler ve yerleşimlerdir. Bu yerleşimler sitenin düzenini sağlayacağından önemlidir. Karmaşık gözüken bir site müşteriyi uzaklaştırır. Mümkün olduğu kadar sade tasarımlar müşteride daha büyük etkiler uyandıracaktır.

Web Tasarımında Psd ve Css Nedir?

Web tasarım aşamalarında öncelikle psd’yi ele alacak olursak bunun bir çizim formatı olduğunu söyleyebiliriz. Site kodlanma aşamasına geçmeden önce bilgisayar destekli bir programla çizilir. Bu çizim tasarımcının ve firmanın istekleri doğrultusunda yapılır. Sitenin sonn halinin nasıl gözükeceği, renklerinin ne olacağı, yazı karakteri, menülerinin dizilimi gibi tüm önemli detaylar bu psd çiziminde belli olur.

Adana web tasarım uzmanı bu çizimi firma sahibine gösterir ve olası değişiklikler için yeniden bir çizim isteyebilir. Css’nin ne olduğuna gelecek olursak bunun basit bir kodlama olduğunu söyleyebiliriz. Bu kodlama tasarım sürecinin büyük bir kurtarıcısıdır çünkü tek bir alandan bütün tasarım aşamalarını kontrol etmeyi sağlar. Sarı Yıldız Bilişim olarak psd ve css alanında etkili çözümler sunarak sizlere kolaylık sağlarız.

CSS’nin Web Tasarımında Önemi Nedir?

Css kodlaması tasarımcılara büyük bir kolaylık sağlar. Öncelikle bu kodlama sayesinde hangi değişiklikleri yapabildiğinizi anlatalım. Css kullanarak tasarımın renklerinde dilediğiniz gibi oynama yapabilirsiniz. Eğer site içerisinde yer alan yazı karakterlerini değiştirmek istiyorsanız yine tek bir işlemle css kodlaması üzerinden bunu kolayca halletmek mümkün olacaktır.

Adana web tasarım uzmanı css kodlaması kullanarak kenar boşluklarını, yazı boyutunu ve diğer tüm tasarım öğelerini dilediği gibi yönetebilir. Bunlar için uzun vakitler harcamayacağı için istediğiniz değişikliği kısa sürede yaptırmanız mümkün olacaktır. Bu kodlamanın bir diğer avantajı da kolay öğrenilebilir ve uygulanabilir olmasıdır. Css kodlama web sitesinin temellerinden kabul edilir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!