ykleniyor

E - Ticaret Sitesi

E - ticaret sitesi ne demek? İnternette ticaret yapan site demek. En öz tabiri ile bu şekilde E - ticaret sitesini açıklamak mümkün. Bir E- ticaret sitesi neden kurmak istenir? Burada sanal dünyaya satış yapmak isteği bulunmaktadır. Sanal ortamda satış yapmak isteyen herkes, bu gerekçede ve de etkinlikte bir site açabilir. Buradan sana ya da gerçek ürünler veyahut hizmetler satabilir. Ürünün satışı ile ilgili tüm yasaları sitenin kendisi koyabilir. Satış sözleşmesi ve üyelik sözleşmesi olarak iki evrakla, müşterilerin yaşayabileceği ve müşterilerin yaratabileceği sorunları ortadan kaldırabilir. Günümüzde sanal dünyada s-alış ve satış yapmak hem bir ihtiyaç hem de bir konfor.

E- Ticaret Sitesi Açarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Nasıl ki gerçek dünyada bir ürün satılacaksa ona uygun bir olan aranır, sanal dünya için de bu aynı şekilde geçerlidir. Örneğin gıda için mutfak gerekirken bir giyim mağazasında mutfak hem gerekli değildir hem de böyle bir birimin mağazada olması istenmez. Anaokulu için gerekli kriterleri olmayan bir yerin, anaokulu için kiralanması mümkün değildir. Bunun gibi internette de yayına geçmeden önce kişinin ne yapacağını bilmesi, buna göre ise hizmet satın alması gereği doğmaktadır.

E - ticaret sitesi kurulacaksa, bunun için mutlaka

·        Para trafiğinin rahatlıkla yaşanabileceği bir altyapı gerekmektedir.

·        Bu sitelerde üyelik sistemi olmak zorundadır çünkü üye olmayanlar alışveriş yapamazlar. Bundan dolayı da kapasite olarak yoğun trafiği kaldıracak bir altyapı kullanılması gerekecektir.

·        Animasyonların da olabileceği düşünülmelidir. Reklamların devreye girmesiyle yoğunlaşacak olan sitenin alt yapısında bu yüzden animasyon ve video yayınlarının olabilme ihtimali hesaba katılmalıdır.

·        Yoğun ziyaretçinin gelebileceği de düşünülmelidir. Aktif üye sayısı siteden siteye değiştiği için yüklenme oluştuğunda sitenin çökmemesi ve donmaması için bunu da öncede planlamak uygun olacaktır.

E - ticaret sitesi açmak için daha birçok detay da bulunmaktadır. Bundan ötürü site açmak isteyenlerin, profesyonel bir desteğe her zaman ihtiyaçları olmaktadır.

E - Ticaret Sitesi İçin Güvenlik de Şart!

Eğer bir E - ticaret sitesi kuracaksanız, altyapısında güvenlik kriterlerinin çok sıkı tutulduğundan emin olunması önemlidir. Bunun için bile bir bilişim desteğine ciddi ihtiyacınız olacaktır. Bu tarz işlemlerin her birini ayrı ayrı hallettirmek hem masraflı hem de sağlıksız bir başlangıç yapılması anlamına gelecektir. Sektörde adı bilinen bilişim firmaları bu anlamda çok yardımcı bir hizmet vermektedirler. En doğru olanıyla yol almak, sizin menfaatinize olacaktır. Firmamız bu anlamda size güvenilir e kaliteli bir hizmet sunacağından emindir. Referanslarınız, kendimize olan inancımızı doğrulamaktadır.

E - ticaret sitesi kurulumunda doğru bir hizmet alabilmeniz, yanlış başlangıçlardan korunabilmeniz adına anlamlıdır. Hatalı bir işin düzeltilmesi her zaman daha zor olmaktadır. Sıfırdan başlayan siteler bu yüzden diğerlerinden her zaman daha şanslı olmaktadırlar. Biz tüm bilgi ve birikimimizi müşterilerimize aktarmaktan bir sıkıntı duymuyoruz. İlk adımlarınız bizimle attığınız takdirde, sektörle ilgili çok şeyi detaylı bir şekilde öğrenmiş olacaksınız. Bu sayede bizimle belirli bir süre çalışıp sonrasında yolunuza kendiniz de devam edebileceksiniz. Lakin bu meşakkatli yolda, kendinizi emin ellere bırakmanız her zaman daha doğru olan yol olarak bilinmektedir. Çünkü sanal dünyada yaşanmış tecrübeler vardır ve bu tecrübeler her yayında bu şekilde bilgi vermektedirler. Sarı Yıldız Bilişim olarak, sektörün ihtiyaçlarını biliyoruz. Sizi tanıdığımızda, sizin de ihtiyaçlarınızı öğrenmiş olacağız. Sonra siz yolunuza bizim desteğimizle daha çok işinize odaklanarak, başka hiçbir sorunu düşünmeden devam edebileceksiniz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!