ykleniyor

E-Ticaret

Sizlere sunduğumuz hizmet alanlarından bir diğeri ise E-Ticaret hizmeti olmaktadır. Bu hizmetten biraz söz edecek olursak, doğrudan siteniz üzerinden satışın yapılabildiği bir site manasına gelmektedir.  İnternet ortamında elektronik ticaret sitesi olarakta düşünebiliriz. Özellikle doğrudan online satışların gerçekleştirilmesi üzerine kurulu olan bu siteler, sizin satmak istediğiniz ürün ve hizmetler adına önemli bir sistem olmaktadır.

Uzun bir dönemdir teknik ve deneyimi bir araya getirerek müşterilerimizin isteklerine doğrudan hitap eden eticaret siteleri geliştirmekteyiz. Temel amacımız, sizin doğru bir şekilde online ortamda temsil edilmenizi sağlamak ve ürünlerinizin satışını en doğru bir şekilde gerçekleştirebilmedir.

E-Ticaret Sitelerde Güven Unsuru

Özellikle online olarak bir satış yapıldığı için ürünlerinizi almayı düşünen kişilerin mutlaka güvenilir bir site olduğunuzu da bilmeleri gerekiyor. Güven duyuldukça da size ait olarak geliştirdiğimiz E-Ticaret sitenize olan talep artacak ve her zaman akılda kalan bir konuma gelecektir.

Güveni sağlamak için geliştirdiğimiz tasarımların ve görsel metin desteklerinin yanı sıra, kredi kartı ile alışveriş imkanlarını da sağlıyoruz. Güvenli bir şekilde kişilerin sitenizden bir ürün almak istediklerinde girecekleri kredi kartı detaylarının korunduğunun da yansıtılması gerekiyor. Böylece endişe duyulmadan, size ait olan E-Ticaret sitenizden alışverişler tamamlanacak ve bu konuda geri dönüşlerde olumlu yönde gelecektir.

      Müşterilerin kredi kartı detaylarını koruma çalışması,

      Tüm bankacılık sistemlerine uyumlu olması,

      Gerekirse şifreleme sistemlerinin kullanılarak, kullanıcıların güvenliğinin sağlanması,

      Doğrudan kaliteli bir satış sitesi olduğunun yansıtılması,

      Pratik bir ödeme olanaklarının verilmesi ve güvenlik sistemlerinin açıklamalar ile kullanıcılara belirtilmesi

gibi hususlar, sağladığımız çalışmanın belirli bir sistemi yansıtmaktadır. Amacımız doğrudan, sizin güvenilir bir şekilde online platform da temsil edilmesini sağlayan işlevleri yerine getirmedir.

E-Ticaret Hizmetlerinde Geliştirdiğimiz Diğer Hizmetler

Sizlerin çözüm ortağınız olarak markanızı yansıtma ve herşeyi yasal bir yol ilkesinde düzenleme konusunda temel prensiplere sahibiz. Amacımız dijital marka stratejisinde istediğiniz hedefe uygun olarak E-Ticaret sitenizi oluşturma, tanıtımı yapma, düzenleme, gerekli ayarlamalar ve pazarlama etkinliğini geliştiren stratejiler olmaktadır. Elbette bunları sizi kırmayarak, ihtiyacına uygun fiyat taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Doğru bir hizmeti almanız açısından da,  sizden gelen talepleri de değerlendirerek, geliştirmemize de katkı sağlamaktayız. Ayrıca;

      Sitenizin profesyonel bir tasarım ile düzenlenmesi,

      Etkili bir kullanıcı dostu yapıya sahip olması,

      Kategorilerinin rahatlıkla belirleniyor olması,

      Zengin içerik ve ürün hakkında detaylı bilgilerin yerleştirilmesi,

      Ödeme imkanının içerikleri,

      Ana sayfada genel tasarım ve ilgi çekici başlıklar

gibi pek çok detayı da kurgulayarak, sizin taleplerinize uygun hizmeti düzenlemekteyiz.

E-Ticaret Sitenize Uygun Geliştirme ve Fiyat

Taleplerinizi her açıdan dinleyerek oluşturduğumuz E-Ticaret sitesinde, tek başına hazır kodlar üzerinde hareket etmemekteyiz. Bu yüzden sizinde üzerinde değişiklik yapabileceğiniz öznel yani size özel yazılım sistemini getirerek, bazı ayarlamaları yapmanıza da olanak veriyoruz. Böylece, müşterilerinize özel olarak iskonto değerlerinizi belirleyebilmekte ve ödeme alternatiflerini de farklı bir yapıda sağlamanıza katkı veriyoruz. Tabi hazır kod üzerinde de hizmetimiz bulunmaktadır.


Ürünlerin fiyatlarının belirlenmesi de önemlidir. Eğer sizin gibi farklı bir sitede yakın bir hizmeti sağlıyorsa, rekabetin ön plana çıktığı unutulmamalıdır. Bu yüzden güven algısı, kullanıcı arayüzü, ödeme olanaklarının ayrıntılı sistemleri de önemli olmaktadır. Bu yüzden de rekabete uygun olarak yine sizinle birlikte iletişim halinde olarak, gelişmiş seçeneklere ulaşmanızda elimizden geleni yapmaktayız.

Biz, Sarı Yıldız Bilişim olarak e-ticaret sitenizi kurma, geliştirme, güven duyulma anlamında hizmet vermekteyiz. Sitenizin ön plana çıkması ve geliştirilebilir seçeneği ile açık bir kapıda bırakılmasıyla, profesyonel bir çalışmayı gerçekleştirmekteyiz.


Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!