ykleniyor

Güneş Seo Paketi

Web siteniz için yeni bir güneş doğuyor! Şimdi arkanıza yaslanın ve istediğiniz sıralamalara yükselmenin keyfini çıkarın.

Fiyat: 1750 TL.


DEMO SATIN AL!

Güneş seo paketi bana uygun mu?

Rekabet oranının yüksek olduğu sektörlerde lider konumda bulunmayı hedefliyorsanız, en iyisini yapmalısınız. Sıralamalarda iyi konumlarda yer almanın yanı sıra kullanıcılarınızın davranışlarını izleyerek sürekli yeni çalışmalar ile sitenizi iyileştirmelisiniz.


Güneş Seo Paketi tam kapsamlı ileri düzey seo tekniklerinin uygulandığı, görünürlüğünüzü en iyi seviyelere çıkarmak için sürekli yeni stratejilerin geliştirildiği bir hizmettir.


ile çalışmayı tercih eden internet sitelerinin birçoğu diğer paketlerimiz ile her geçen gün daha iyi konumlarda yer almaktadır. Hizmet sağladığınız sektörde iyi konumlarda yer aldıkça daha fazla çalışmaya ihtiyaç duyarsınız. Güneş Seo Paketi, çalışmalarının temelini sürekli değişen kullanıcı alışkanlıklarına ve algoritmaya göre geliştirmek üzerine kurgulanmıştır.


Projenizi anlık olarak sürekli takip eden stratejik bir ortaklığa ihtiyaç duyuyor ve web sayfanızı sizin için sürekli izleyen ve her zaman “daha iyi” noktalara getirmek için düşünen bir ekiple çalışmak istiyorsanız tercihiniz “Güneş Seo Paketi” olmalıdır.
Hangi seo çalışmalarını içeriyor?

Rekabet Oranı
Zorlu
Yükselme Garantisi
Site içi Seo
Link Analizi
Rakip Analizi
Basın Bülteni
Meta Analizi
Meta Optimizasyonu
Hız Analizi
İçerik Analizi
Hız Optimizasyonu
İleri Düzey Optimizasyon
Anlık Bağlantı Takibi
Blog Projesi
Blog Yönetimi
Mobil Optimizasyon
Erişilebilirlik Takibi
Otoriter Link İnşaası
Ürün Bazlı Seo
Blog Yönetimi
UX (Kullanıcı Deneyimi)
İçerik Optimizasyonu
Yerel Seo

Site içi ve site dışı seo çalışmalarının tamamını içerir ve sürekli gelişen algoritmalara hızlı uyum sağlayıp en iyi konumlara yükselmenizi sağlar. Arama motorlarının en değer verdiği kriterler içerisinde yer alan “içerik, hız ve kullanıcı deneyimi" Güneş Seo paketi kapsamında yer alır.


Birçok farklı aşamadan oluşan çalışma başlangıcında, daha öncesinde gerçekleştirdiğiniz tüm çalışmalar detaylı olarak analiz edilerek durum değerlendirmesi oluşturulur.


Maksimum çalışma, maksimum verimlilik


İçerik arama motorlarının en önem verdiği konumlardan birisidir. Sitenizdeki tüm içerikleriniz seo uyumluluğunun yanı sıra kullanıcı odaklı olarak incelenerek en iyi yapıda olması sağlanır.


Hemen çıkma oranını nasıl düşürebilirim?
Neden beklediğimden daha az satış yapıyorum?
Sitenizi ziyaret eden kullanıcıların yüzde kaçı bir işlem gerçekleştirmeden ayrılıyor?
Bu soruların cevabını ancak “Kullanıcı Deneyimi” ile, onları sürekli izleyerek ve çeşitli güncelleştirmeler yapıp test ederek sağlayabilirsiniz.


Sadece site içi çalışmalar başarılı olmanız için yeterli değildir. Sitenize gelen bağlantıların kalitesi sitenizin otoritesini arttırmak adına oldukça önemlidir. Arama motorları sitenize gelen bağlantıları inceleyerek sizin hakkınızda ipuçları toplar ve buna göre sıralamalarınızda değişimler gerçekleştirir. Bu nedenle gerçekten işine yaradığını düşündüğünüz sayfalar üzerinden bağlantıların geldiğinden emin olmalı ve yüksek kullanıcı erişimine sahip siteler size referans olmalıdır.


yukarıda sadece bir kısmından bahsedilen bu süreçlerinizi sizin adınıza uzman bir ekip ile yönetiyor.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!