ykleniyor

Kurumsal Kimlik Tasarımı

Kurumsal yapıda ele alınabilecek pek çok çalışma bunun marka kimliğinin algısı ve talep edilebilirliği üzerinde şekillenmektedir. Bu nedenle de sizleri iyi temsil etmek, temsil edilmenizi sağlamak ve piyasa üzerindeki duruşunuzu belirlemek adına kurumsal kimlik tasarımı hizmeti sağlamaktayız. Verdiğimiz bu hizmet ile sadece siz özgü çalışmaları vermekte ve insanların akıllarında kalan bir imajı da zihinlerine yerleştirmekteyiz. Birkaç firmanın üzerinde hazırladığımız bu türlü çalışmalar üzerinde, her zaman akılda kalan önemli değerleri de etkin bir biçimde sağlıyoruz.

Sizler İçin Kurumsal Kimlik Tasarımını Nasıl Belirliyoruz

İlk olarak sizin taleplerinizi, hedeflerinizi ve piyasadaki ne türde bir konumda olmak istediğinizi öğreniyoruz. Birlik içerisinde sizlerle geliştirdiğimiz ortak çözümlerle destekleyici unsurları bir arada vermekte ve bunu sağlamaktayız. Özellikle büyük bir rekabet ortamında sizi diğer firmalardan ayırt edecek bir çalışma bakımında kurumsal kimlik tasarımının önemli olduğu unutulmamalıdır. Geliştirdiğimiz kimlik tasarım hizmetlerinde;

      Sektörde etkin bir rolü kazanmanız adına geliştirmeleri sağlıyoruz,

      Kitlenin doğrudan algılarında yer edinebilecek tasarımlar üzerinde çalışmaktayız,

      Özgün bir çalışmayı size ait ayrıcalıklı bir konumda geliştiriyoruz,

      Piyasa üzerinde farklı ve güven veren algı ile profesyonelliğinizi kalite üzerinden gösteren tasarımları geliştirmekteyiz,

      Oluşturduğumuz kurumsal kimlik tasarımının ilk tepkide olumlu bir yansıtma sağlaması adına da çalışıyoruz,

      Bilinçaltında yer edinir ve rakiplerini ile ilk etkileşimde istediğiniz sonucu olumlu bir noktada alabilirsiniz.

Tüm bunları etkin bir şekilde sağlayarak, ihtiyaçlarınızı gözetmekteyiz. Doğru adımların uygulanması noktasında izlediğimiz tüm metotlar, size doğru bir kurumsal kimlik tasarımı kazandırma üzerine kuruludur. Bu nedenle de beklentilerinizi iyi şekilde karşılama yolunda elimizden gelenin fazlasını yapmaktayız.

Kurumsal Kimlik Neden Önemli

Kimlik, bir firmanın yansıtılması ve güven duyulması açısından önemlidir. Yapılan ve verilen hizmete paralel olarak oluşturulan bu kimlikler, markanın büyümesine ve insanlar tarafında seçilmesine olanak sağlar. İhtiyaç olduğunda talep edilebilirliği sağlarken, ihtiyaç olmadığında da akılda kalan bir etkiyi bırakır. Bu yüzden ihtiyaç doğduğunda ise akılda kalan o imaj, insanları güven duydukları markaya yönlendirmektedir.

Kurumsal kimlik tasarımı bu yüzden oldukça önemli bir konu olmakta ve gelişmektedir. İyi beklentilerin alınması ve sürdürülebilmesi açısından da her birinin ayrı ayrı noktalarda geliştirilmesi ve düzenlenmesi gerekiyor.

Markanızı Doğru Yansıtın ve İmajınızı Koruyun

Doğru yansıtma, insanların görüş itibarına yansıyan bir faktördür. Bu yüzden de yapılan kimlik tasarım çalışmasının, hem kaliteli, hem doğru, hem tutarlı, hem akılda kalıcı imgeler ile donatılması gerekmektedir. Tabi bunlardan en önemlisi profesyonel ve özgün olan bir sistemi de barındırmasıdır. Böylece etki alanı noktasında, bir kimliğe sahip olabilir ve bunu dilediğiniz her alanda özgün olarak kullanabilirsiniz. Tabi kurumsal kimlik çalışmalarında hem pek çok fazla etkeninde gün yüzüne çıktığı ifade edilebilir. Sarı Yıldız Bilişim firması olarak sizlere bunu sağlama yolunda en büyük atılımları sağlıyor ve geliştiriyoruz.

Kurum İçi ve Kurum Dışı Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Kimlik sizsiniz ve bu kimlik kurum içi/dışında sizi temsil eden yegane unsur olmaktadır. Bizde bunun bilincinde olarak kurumsal kimlik çalışmasında pek çok yol izlemekteyiz.

Kurum içi çalışmalarda; Antetli kağıt ve zarf tasarımları, dosya ve bloknot tasarımları, haberleşme form tasarımı, faturalar, çekler, önemli evrak tasarımları, şirket içi çeşitli tasarım yapılanmaları,

Kurum dışı çalışmalarda; Etiketler ve takvim, çeşitli broşürler ve el ilanları, uygun nitelikte poster, kataloglar, davetiyeler, kartvizitler vb.

Tüm bu çalışmaları ve daha fazlasını geliştirmekteyiz. Bize ulaştığınızda ihtiyacınız ve hedefleriniz ne ise ona göre pek çok sizlerin çözüm ortağı olarak üretebiliriz. 

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!