ykleniyor

Rüzgar Seo Paketi

Hizmet sağladığınız sektör ne olursa olsun seo çalışmaları İnternet üzerinde görünürlüğünüzü arttırmak için pazarlama stratejilerinizden birisi olmalıdır.

Fiyat: 600 TL.


DEMO SATIN AL!

Rüzgar seo paketi bana uygun mu?

Google'da işletmenizle alakalı anahtar kelimelerinizi inceleyin. Sitenizi arama sonuçlarında olması gereken konumlarda görüyor musunuz? 
Eğer görmüyorsanız potansiyel satışlarınızı kaybediyorsunuz ve rakipleriniz sizden daha çok çalışıyor demektir.


“Rüzgar Seo Paketi” sitenizi mevcut konumundan daha iyi noktalara, daha düşük maliyetlerle çıkarmayı hedefleyen bir strateji üzerine oluşturulmuştur. Rekabetin yüksek olmadığı ve temel çalışmalar ile kısa vadede başarıya ulaşabileceğiniz alanlarda size yardımcı olabiliriz!

Neden ekonomik?

Her internet sitesinin seo süreçleri birbirinden bağımsız olarak oluşturulmalıdır çünkü ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz farklıdır. Bulunduğunuz sektörde agresif bir rekabet olmadığında, doğru seo çalışmaları ile kısa sürede konumlarınızda en iyi noktalara gelmeniz mümkün.


Satışlarınızı arttırmak ve işletmenizi büyütmek için, Seo çalışması yaptırmalı ve süreçlerinizin mükemmel bir şekilde yönetildiğinden emin olmalısınız.


Seo uzun vadeli bir yatırım olmasına rağmen, doğru yönetildiğinde kısa vadede büyük başarılar gerçekleştirme imkanına sahiptir. Sitenizin durumunun günlük olarak takip edilmesini ve Google aramalarında iyi konumlarda olmanız için sürekli çalışmalar yapılmasını istiyorsanız "Rüzgar Seo Paketi"ni tercih edebilirsiniz.

Hangi seo çalışmalarını içeriyor?

Rekabet Oranı
Orta
Yükselme Garantisi
Aylık Raporlama
Site içi Seo
Link Analizi
Rakip Analizi
Basın Bülteni
Meta Analizi
Meta Optimizasyonu
Hız Analizi

Seo çalışmaları site içi(on page) ve site dışı (off page) olarak ikiye ayrılmaktadır.


Site içi seo çalışmaları içerisinde; sitenizde seo açısından sorun oluşturabilecek durumlar analiz edilir. Sayfaların başlık ve açıklama alanlarından, hız analizlerine kadar ilerleyen bir çalışma programı oluşturulur.


Site dışı seo süreçlerinde ise, sitenize gelen bağlantılar sürekli takip edilir ve size faydası olabilecek sitelerden periyodik olarak bağlantı alımları gerçekleştirilir.


Yapılan düzenlemeler ile sitenizde ki belirli sayfalar değil, tüm sayfalar arama motorlarında iyi konumlara ulaşır.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!