ykleniyor

Yağmur Seo Paketi

Rekabet oranının yüksek olduğu alanlarda seo çalışmalarında daha agresif bir strateji oluşturulmalıdır.

Fiyat: 1250 TL.


DEMO SATIN AL!

Yağmur seo paketi bana uygun mu?

Rekabetin fazla olduğu bir sektörde yer alıyorsanız, süreçlerinizi daha yoğun bir şekilde yönetmelisiniz.


Arama sonuçlarında görünürlüğünü arttırmak için web sayfaları, sürekli iyileştirmelere ihtiyaç duyar. “Yağmur Seo Paketi” sitenize gelen bağlantıların kontrolünden, mobil optimizasyona uzanan bir süreci kapsıyor. 


Rüzgar Seo Paketi’ne oranla daha agresif bir strateji oluşturulur ve çalışmaların daha sürdürülebilir bir yapıda olması sağlanır.

Hangi seo çalışmalarını içeriyor?

Rekabet Oranı
Yüksek
Yükselme Garantisi
Site içi Seo
Link Analizi
Rakip Analizi
Basın Bülteni
Meta Analizi
Meta Optimizasyon
Hız Analizi
İçerik Analizi
Hız Optimizasyonu
İleri Düzey Optimizasyon
Anlık Bağlantı Takibi
Blog Projesi
Blog Yönetimi
Mobil Optimizasyon
Erişilebilirlik Takibi

Sitenizi öncelikle birçok seo kriteri ışığında inceliyor ve algoritma üzerinde olumsuz etki edebilecek durumları kontrol ediyoruz.

Çalışma başlangıcının ilk adımında site içerisindeki seo düzenlemeleri gerçekleştirilmektedir.


Başlık ve açıklama alanları
Sitenizin arama sonuçlarında yer alan başlık ve açıklamaları, kullanıcılar ve arama motorları için son derece önemlidir. Bu nedenle sayfalarınızın açıklama alanlarını iyileştirerek, hem anahtar kelime odaklı hem de kullanıcıların ilgisini çekebilecek bir yapıda kurguluyoruz.

Teknik seo süreçleri
Site haritasının doğru bir yapıda olması, kategorilerinizin yapısı, kopya sayfaların analizi ve sayfalarınızın hızını arttırmak; temel seo düzenlemeleri kapsamında yer alan bazı alt başlıklardır.

Teknik çalışmalar içerisinde “mobil uyumluluk optimizasyonu” Yağmur Seo Paketi’nin en değer verilen iş süreçleri içerisinde yer alır.

Dünya çapındaki internet kullanımının %51.3‘lük kısmını mobil ve tablet cihazlar kaplarken, masaüstü kullanım oranı ise yüzde 48.7 seviyesinde yer alıyor.

Mobil cihazlar aracılığı ile siteyi ziyaret eden kullanıcılar ne tür sorunlar yaşıyor olabilir?

Mobil uyumlu sayfaların etkileşimini ve arama sonuçlarındaki görünürlüğünü nasıl arttırabilirim?

Buna benzer sorular üzerinden sayfanızın mobil uyumluluğunu inceliyoruz. Mobil cihazlar üzerinden sitenize giriş yapan ziyaretçilerin daha memnun olmasını sağlamaya çalışıyoruz.

İçerik analizi
Sayfanızda yer alan içerikler, kullanıcılar ve arama motorlarına kendinizi ifade edebileceğiniz en önemli alandır. Sayfanızın neleri içerdiğini ve hangi amaçla açıldığını içerik ile doğru bir şekilde ifade etmek gerekir. Bunun yanı sıra içerikleriniz özgün ve kullanıcı odaklı olsa dahi, arama motorlarının gözünde bu şekilde algılanmayabilir. İçerik analizi, sayfalarınızın içerikleri ile ilgili bu tür çalışmaları içerir.

Kullanıcılar ile olan etkileşiminizi daha yükseklere çıkarmak
Kullanıcılarınız ile olan etkileşimi daha iyi noktalara taşımak ve bağlarınızı güçlendirmek için “blog” sayfasına sahip olmak, sıkça tercih edilen bir durumdur. Blog sayfanızın yapısı, kategorileri ve neleri içerdiğini iyi bir şekilde kurgulamak gerekir. Kendine ait takipçi kitlesi olan bir blog sayfası, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi sergileyebileceğiniz alternatif bir alan olur. Bu nedenle sitenize ait bir blog sayfası projesi oluşturarak, bu çalışmayı gerçekleştirmeniz için yolunuzu aydınlatıyoruz.

Site dışı süreçler
Sitenize gelen bağlantılar bazen arama sonuçlarında daha iyi konumlarda yer almanızı sağlarken, bazı durumlarda sıralamalarda düşüş yaşamanıza yol açar. Site dışı çalışmalarda önce mevcut durum gözden geçirilir, sonrasında otoriter sitelerden bağlantı almak için çalışmalar gerçekleştirilir.

Sitenize faydalı olabilecek siteler ile iletişime geçiyoruz. Otoriter sayfalardan bağlantılar almak, anahtar kelimelerde daha iyi konumlara erişmenize yardım eder.

Rolibo bağlantı profili çalışmalarında kendine ait kaynakları kullanmaz. Birbirinden bağımsız ve nitelikli sitelerden bağlantı alımları ile sonraki süreçlerde kayıp yaşamanıza neden olabilecek bir durumun önüne geçer.

Hangi sektörde olursanız olun, rekabetinizde yükseklerde yer almanızı en az sizin kadar istiyoruz. Kısacası; yüksekleri hedefliyoruz!

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!